Didim de Reklam Didim Vergi Dairesi
Vergi No: 937 00 89 244
trarzh-CNenfrdeitjakoru

Organizasyon Şirketi

Didim Han Organizasyon Şirketi

2014 yılında Didim'in ihtiyacına uygun olarak hayata geçirmiş olduğumuz Han Otağ Kır Düğün Salonları çevre il ve ilçelerinde göz bebeği konumuna gelmiştir. Her zaman hizmet kalitesini her şeyin üstünde tutan ticari ahlakımız gereği Didim'de bir başka büyük ihtiyaç durumunda olan organizasyon bacağında da Han Organizasyon adı altında hizmet vermekteyiz.
Han Organizasyon olarak hep en iyiyi hedefleyen bu dalda kendimizi sürekli geliştirmekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyeti sayesinde 2018 yılında kurmuş olduğumuz firmamız şu an Didim ve çevre illerde popüler konumdadır. Siz değerli misafirlerimizin isteklerine yönelik kişiye özel tasarımlar geliştirerek özel davet, kurumsal organizasyonlarda farklı ve unutulmaz konseplerle yanınızda oluyoruz.

Her zaman müşterilerin Fikri isteği ve en önemlisi hayalleri doğrultusunda Didim'de çıtayı çok yükseklere taşıyoruz. Doğru zamanlama, doğru mekan, uygun arajmanlar ve profesyonel ekibimizle mutluluğunuzu garanti ediyoruz..

Daha Detaylı Bilgi İçin Web Sitemizi Ziyaret Ediniz.. https://www.didimorganizasyon.net/

DENİZ ALTAN

EK BİLGİLER

  • YETKİLİ KİŞİ: Deniz ALTAN
  • TELEFON: +90 544 735 19 43
  • GSM: +90 543 814 92 90
  • ADRES: Yeni Mahalle, Kurtuluş Caddesi, Şencan Apartmanı No:12 İç Kapı No: 3 DİDİM/AYDIN
  • WEB SİTE: HAN ORGANİZASYON

Bu Sayfa 797 Defa Ziyaret Edildi

BU KATEGORİDEN DİĞERLERİ


Çikolata Kutusu
Firmalarınızı Ücretsiz Eklemek İçin Tıklayın Didim Firma Rehberinde Ücretsiz Üyelik veya Sponsor Üyelik Olarak Firma Ekleme Talebinde Bulunabilirsiniz