Didim de Reklam Didim Vergi Dairesi
Vergi No: 937 00 89 244
trarzh-CNenfrdeitjakoru

3d Baskı da Uygun Fiyat ve Profesyonel Hizmet

Gelişen Teknoloji ile Endüstriyel başta olmak üzere birçok alanda 3d Baskılar kullanılmaktadır. Endüstriyel, Eğitim, Otomotiv, Kalıplama ve Plastik Malzeme gibi alanlardaki parça, kalıp, maket gibi ürünler 3d yazıcılarda 3 boyutlu (3D) olarak baskıya gönderilmektedir.

3 boyutlu baskı alabilmek için üretilecek malzemenin üç boyutlu olarak tasarlanması gerekir. Bunun için 3d tasarlama hizmeti almak gerekir. 3d Tasarımınız hazır ise, bu tasarımları ürüne dönüştürmek için 3d baskı makinesi ihtiyacı doğmaktadır. 3d tasarımlarınızı ürüne dönüştürmek için 3d baskı hizmeti almanız gerekmektedir.

3d Baskı
3d Baskı

Birçok 3d baskı firmasından tavsiye edeceğimiz firmaların başında "3d Baskı Tasarım" gelmektedir.

Müşteri menfaati ve memnuniyetini ön planda tutan “3d Baskı Tasarım” müşterilerinin tekliflerine en uygun fiyatı vermektedir. Dönem dönem dikkat çeken kampanyalar yapan firma; Öğrencilerin Eğitimlerine katkı sunma adına, “3d Baskılarda %30 indirim kampanyası” ile dikkat çekmektedir.

Üç boyutlu Baskı malzemesi olarak ABS ve PLA kullanan firma son teknoloji 3d yazıcılarla ürün teslimini hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Firma, 3D Baskı Hizmetinin yanı sıra, 3D Tasarım, 3D Prototip ve 3D Tarama Hizmetlerini de başarılı bir şekilde vermektedir.

İstanbul Merkezli Hizmet veren 3d Baskı Tasarım firması, Türkiye’nin her yerine Kargo ile Baskılarını sorunsuz bir şekilde ulaştırmakta ve yaptığı işlerin arkasında durmaktadır.

3D Modellerin Baskısında tercih edilen firmanın en önemli ayrıcalıklarından biri de iletişim kanallarının çeşitli olması. Gsm, WhatsApp, E-posta üzerinden rahatlıkla iletişim kurulurken, geri dönüşlerin de hızlı olması firmanın bir adım daha öne çıkmasını sağlıyor.

3d Baskı Tasarım Uygun Fiyat Profesyonel Hizmet
3d Baskı

Firma Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin Web siteni İnceleyebilirsiniz.: 3D BASKI TASARIM

EK BİLGİLER

  • YETKİLİ KİŞİ: Fatih GÖNEN
  • TELEFON: 0538 514 88 55
  • GSM: 0538 514 88 55
  • ADRES: İçerenköy Mahallesi Erzurum Sokak No: 3 Ataşehir / İstanbul

Bu Sayfa 164 Defa Ziyaret Edildi

BU KATEGORİDEN DİĞERLERİ


Dst Bilgisayar

Yorum ekle


Güvenlik kodu Yenile