Bu sayfayı yazdır

Aquasis De Luxe Resort & Spa Hotel

Didim Aquasis De Luxe Resort & Spa Hotel
Didim Aquasis De Luxe Resort & Spa Hotel

Aquasis De Luxe Resort & Spa

Aquasis De luxe Resort & Spa Muhteşem mimarisinin yanı sıra konumuyla misafirlerine konaklama süreleri boyunca ,konforun, eğlencenin ,yiyecek ve içecek hizmetlerini zevke dönüştürüyor.

Aquasis De Luxe Resort & Spa yeşilin ve mavinin bol oksijenle uyumunu şehrin gürültüsünden uzak, büyüleyici atmosferi ve bu atmosferle bütünleşen mimarisiyle konumlanmıştır. özel iskelesi ve kendine özel doğal yapıdaki sahilinde misafirlerin denize rahat girebilmesi için farklı imkanlar sunmaktadır.

Aquasis De Luxe Resort & Spa Türkiye’nin en yoğun oksijeni bulunan bölgelerinden Didim şehir merkezine 3 km mesafede ve en güzel koylarından Manastır koyunda yer almaktadır.

Otel'in merkezi konumu Didim, Bodrum-Milas havaalanı yanı sıra İzmir Adnan Menderes havaalanına yakın mesafededir, Bütün tarihi ve kültürel yerlere olan yakınlığı ile dikkat çekmektedir, Apollon Tapınağı, Efes antik kenti, Priene, Milet, Herakleitos Ayrıca Türkiye’nin en büyük Marinası olan D -Marin Marina & Yacht Club. 2 km mesafededir.

HAVUZLAR
Main Pool 4.500m2, Lake Pool 5.000m2, Titanic Pool 1.500 m2 , Kids Cut 11 kaydıraklı çocuk havuzu 700m2, Crash & Eddie Çocuk havuzu 300m2 , Kapalı Havuz 350m2, Aquapark 7 kaydıraklıdır .

ANİMASYON VE AKTİVİTELERİ
Muhteşem Akşam şovları, günlük aktiviteler, disko, karaoke, oyun salonu, yarışmalar, Step aerobik, çeşitli havuz oyunları, müzikal şovlar, interaktif şovlar ve oyunlar, oryantal ve halk oyuınları Türk Gecesi şovları, ve canlı müzik.

SPOR AKTİVİTELERİ
4 Adet Işıklandırmalı ve Tartan zemin Tenis kortu, Mini Golf alanı, Futbol Sahası, Basketbol, Voleybol.

EĞLENCE VE OYUN İMKANLARI
Çeşitli simülasyon oyunları, Playstation, Sonic Sega All-Stars Racing, Air Hockey, Operations Ghost Transformers Human, Bilardo, Sonic Basketball.

Adres: Kocaharip Mevkii Çamlık Mah. Aytepe Cad. No:77 Didim -AYDIN

Tel: +90 256 821 02 02

Faks: +90 256 821 03 03

Bu Sayfa 3864 Defa Ziyaret Edildi